امروز: سه شنبه 28 خرداد ماه 1398 مصادف با 18 / 6/ 2019
من نمی خوابم که خوابش رو ببینم، من کار می کنم تا بدستش بیارم.
زمانی فرا میرسد که باور میکنی همه چیز به پایان رسیده است و این تازه آغاز است
موفقیت ساده است - کار درست را به روش درست و در زمان درست انجامش بدهید.

                                               صاحب امتیاز و مدیرمسئول: ابراهیم یزدانی                             


مجوز وزارت فرهنگ و ارشاد: 74466                                  ISSN: ۲۵۳۸-۴۵۷۰ 

 

«مه شکن» یک نشریه تحلیلی، آموزشی و اطلاع رسانی در حوزه صنایع خودرو، لوازم و قطعات یدکی(وسائط نقلیه سبک، سنگین، راهسازی و کشاورزی) است که تلاش می کند بویژه اخبار و اطلاعات مربوط به این صنایع را در کنار مطالب آموزشی به صورت حرفه ای و بی طرفانه در اختیار مخاطبان خود در سرتاسر کشور و حتی مخاطبان دیگر کشورها قرار دهد.

مه شکن در عین حال  یک نهاد چندرسانه ای است که اخبار و اطلاعات را از طریق  وبسایت،  تلفن همراه و ابزارهای الکترونیکی قابل حمل به مخاطبان ارائه می کند.

محتوای رسانه مه شکن در تهران تهیه می شود؛ در عین حال  خبرنگاران و گزارشگران ما از شهرهای مختلف نیز نقش مهمی در تهیه خوراک این نشریه و وب سایت دارند.

در مه شکن، ما از امکانات منحصر به فرد گردآوری خبر در سرتاسر کشور بهره می بریم. از جمله این امکانات دسترسی به گزارش های  خبرنگاران بومی ما در شهرها و مراکز صنایع یادشده،  و تحلیل و گزارش های علاقمندان و دست اندرکاران صنایع فوق و مردم و مصرف کنندگان است.

 

وب سایت نشریه مه شکن

وبسایت مه شکن اوایل اردیبهشت ماه 1396 راه اندازی شد و  هم اکنون اخبار و اطلاعات را به طور ۲۴ ساعته به خوانندگان سایت ارائه می کند.

این وب سایت در صفحات جداگانه از جمله صفحه اصلی و صفحه های اخبار، قطعات و لوازم یدکی و مجموعه های خودرو، دانش فنی، و دانستنی های گوناگون؛ جدیدترین اطلاعات، تصاویر، ویدئوها، گزارش ها و تحلیل ها را به کاربران ارائه می دهد.

افزون بر این، صفحه فرم اشتراک، برای علاقمندان به دریافت نسخه چاپی مجله مه شکن در دسترس می باشد تا مخاطبان ارجمند به سهولت و بدون نیاز به مراجعه به پست؛ اطلاعات خود را وارد نمایند و بدین ترتیب در فهرست مشترکان ما قرار گیرند.

 مخاطبان عزیز می توانند با مسیرهای ارتباطی موجود؛ نظرات، پیشنهادات و یا انتقادات سازنده خود را درباره مسائل گوناگون و مشارکت در غنی سازی محتوای مجله و سایت مه شکن با ما به اشتراک بگذارند. فیلمها و تصاویر ارسالی شما نیز بر روی سایت قابل دریافت و نمایش است.

مجله و سایت مه شکن که نخستین رسانه تخصصی از نوع خود است توانسته در مدتی که از آغاز کار آن می گذرد مخاطبان بسیاری را از سراسر کشور و حتی کشورهای مختلف به خود جلب کند.

 

چرا مه شکن؟!

محبوبیت «مه شکن» بیشتر به دلیل گزارش ها و مطالب حرفه ای و همه جانبه از رخدادها و پردازش ریشه ای مسائل مربوط به صنعت خودر و صنایع وابسته است و به همین دلیل اعتبار ویژه ای نزد صاحبان صنایع فوق و مردم و مصرف کنندگان کسب کرده است.

تنوع مطالب و خدمات؛  یکی دیگر از عوامل موفقیت مه شکن است. گردانندگان مجموعه مه شکن، علاوه بر خبرها و تحولات روزانه، آمیزه با نشاطی از مطالب تخصصی، کاربردی و خواندنی را به مخاطبان ارائه می دهند.

نشریه و سایت مه شکن را می توان در سراسر کشور از طریق راههای ارتباطی مرسوم و مرتبط(اینترنت، پست، پیک و...) دریافت کرد.

در سایت اینترنتی و نسخه چاپی مه شکن می توان برنامه های آینده و سایر اطلاعات  در مورد خدمات مجموعه را یافت.

 

بعد از آشنایی با ما حالتان خوب می شود

در همین راستا و با هدف خدمات دهی بهتر به صاحبان صنایع فوق؛ وب سایت و نسخه چاپی منحصر به فرد      مه شکن در خدمت فعالان صنعت خودرو و صنایع وابسته است و از طریق آنها می توانند محصولات و خدمات خود را به موثرترین شکل ممکن به جامعه هدف معرفی کنند. به این ترتیب؛ صاحبان صنایع و ارائه دهندگان خدمات فوق می‌توانند با شناسایی ذائقه و سلیقه بازار کسب و کار موفقی را در پیش بگیرند.

 

سیاست مه شکن در انضمام پیوندهای اینترنتی

سایت مه شکن  حاوی پیوندهای داخلی (به سایت های مه شکن) و پیوندهای بیرونی (به سایت های دیگر) است. مه شکن در انتخاب پیوندها برای انضمام در صفحات خود، مناسبت آنها با محتوای هر مطلب و علاقه احتمالی مخاطبان را در نظر می گیرد.

پیوندهای بیرونی هنگام انتشار صفحه اصلی انتخاب و بررسی می شوند؛ اما مه شکن مسئول محتوای این سایت ها نیست، زیرا:

·        مه شکن مسئولیتی در قبال تولید و ارائه محتوای این سایت ها ندارد.

·        مه شکن قادر به تغییر محتوای آنها نیست.

·        محتوای این سایت ها ممکن است بدون اطلاع قبلی و جلب موافقت مه شکن تغییر یابد.

·        برخی از پیوندهای بیرونی ممکن است حاوی تبلیغات و ارائه خدمات بازرگانی، از جمله خرید اینترنتی باشد.

·        مه شکن تاکید دارد که انضمام پیوندهای بیرونی در صفحه اصلی به منزله تایید این پیوندها، محتوا و ارائه کنندگان آنها نیست.

 

قانون و مقررات
این رسانه براساس قوانین جمهوری اسلامی ایران فعالیت می کند. از انعکاس هرگونه مطلب و یا اخبار مغایر با قوانین کشورمعذوریم.

 

 

«مه شکن» مستقل بوده و به هیچ گروه؛ نهاد و یا سازمانی وابسته نیست.

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مجله مه شکن میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند