امروز: سه شنبه 28 خرداد ماه 1398 مصادف با 18 / 6/ 2019
من نمی خوابم که خوابش رو ببینم، من کار می کنم تا بدستش بیارم.
زمانی فرا میرسد که باور میکنی همه چیز به پایان رسیده است و این تازه آغاز است
موفقیت ساده است - کار درست را به روش درست و در زمان درست انجامش بدهید.

موتور اسکانیا در ایران تولید می شود

مجله مه شکن: مدیرعامل شرکت ماموت دیزل گفت: با همکاری عرضه کنندگان مختلف شرکت اسکانیا و شرکت هایی که با آن همکاری می کنند، داخلی سازی قطعات، تولید اجزا و قطعات موتور به انجام رسیده و کارخانه ریخته گری شرکت ماموت دیزل به داخلی سازی بلوک سیلندر موتور و تولید قطعات مختلف آن خواهد پرداخت.

به گزارش خبرنگار مه شکن، محمدرضا دزفولیان افزود: برنامه ریزی برای تولید موتورهای اسکانیا شامل سه مرحله است. در مرحله نخست فقط مونتاژ کلی را دربرمی گیرد که در یک سال آینده اجرایی می شود. در مرحله دوم عملیات مونتاژ با جزئیات بیشتر در دستور کار قرار خواهد گرفت که از جمله آنها انجام تست های سنگین و خاص موتورها در داخل کشور است و در مرحله سوم با همکاری عرضه کنندگان مختلف شرکت اسکانیا و شرکت هایی که با آن همکاری می کنند، داخلی سازی قطعات، تولید اجزا و قطعات موتور به انجام رسیده و کارخانه ریخته گری شرکت ماموت دیزل به داخلی سازی بلوک سیلندر موتور و تولید قطعات مختلف آن خواهد پرداخت.

دزفولیان تصریح کرد: برای رسیدن به مرحله سوم حداقل به گذشت سه سال زمان نیازدارد؛ البته اکنون این داخلی سازی در محصولات مختلف اسکانیا 22 تا 25 درصد است و تا پایان سال متوسط 30 درصد نیز محقق می شود.

وی افزود: در صورتی که موتور نیز به این پروسه وارد شود، 10 درصد بر توان داخلی سازی محصولات اسکانیا افزوده می شود.

انتهای پیام /

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مجله مه شکن میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند