امروز: پنجشنبه 22 آذر ماه 1397 مصادف با 13 / 12/ 2018
من نمی خوابم که خوابش رو ببینم، من کار می کنم تا بدستش بیارم.
زمانی فرا میرسد که باور میکنی همه چیز به پایان رسیده است و این تازه آغاز است
موفقیت ساده است - کار درست را به روش درست و در زمان درست انجامش بدهید.

وانت نیسان جای خود را به «پادرا» می دهد

مجله مه شکن - ‌مدیرعامل شرکت خودروسازی زامیاد گفت: این شرکت در سال های گذشته متاثر از موضوع تحریم ها با عقبگرد در کار مواجه شد، اما از پارسال با محصول یورو ۳ مجدد فعالیت های تولیدی خود را از سر گرفت.

 

به گزارش خبرنگار مه شکن به نقل از ایرنا، فریدون حمیدی روز جمعه در جریان چهارمین و آخرین روز برگزاری دومین نمایشگاه بین المللی خودرو، قطعات و صنایع وابسته آذربایجان غربی اظهار داشت: امسال تولید خودروی سنگین EVV۵ و یورو ۵ اروپای غربی، همچنین کامیون تراکر- TRAKKER -را با شرکت ایویکو در دستور کار داریم و به دنبال متنوع سازی سبد محصولات خود هستیم.

وی اظهار داشت: این شرکت همچنین برخی نمونه های اتوبوس را برای ارزیابی بازار وارد کرده است.

حمیدی با اشاره به اقدام های انجام شده این شرکت در حوزه خودروهای سبک، خاطر نشان کرد: ارتقای وانت نیسان آبی در چند سال گذشته در دستور کار قرار گرفته بود که به یورو 4 ارتقا یافت، آلایندگی و مصرف سوخت آن کاهش یافت و توانستیم استانداردهای موجود را روی آن محقق کنیم.

وی ادامه داد: برای اینکه بتوانیم محصول جدیدی در همین تناژ به مشتریان عرضه کنیم، خودروی پادرا - PADRA - را ارائه کردیم که در بازار با استقبال مناسبی مواجه شد، اما به دلیل برخی محدودیت ها از جمله محدودیت رنگ هنوز نتوانستیم با تیراژ بالا در بازار ظاهر شویم.

مدیر عامل زامیاد خاطر نشان کرد: برای امسال محصول پادرای دوگانه سوز را در دستور کار داریم و در حال اخذ استاندارهای آن هستیم، همچنین محصول پادرا2 که فیس لیفت شده پادرا با اندکی تغییر در پلتفرم است و در گیربکس و دسته موتورهای آن نیز تغییراتی اعمال شده که در دستور کار است.

وی با اشاره به ارتقای پلتفرم نیسان آبی و ساخت خودروی پادرا، تصریح کرد: از آنجایی که از این به بعد تامین استانداردهای 22 گانه خودرویی با این پلتفرم پاسخگو نیست، در نظر داریم پلتفرم آن را تا پایان سال 97 ارتقا دهیم.

حمیدی با بیان اینکه در پایان سال 97 به طور عملی با نیسان آبی خداحافظی کرده و این خودرو که از نظر ظرفیت عملیات باربری خدمت بزرگی به کشور کرده به خاطره ها خواهد پیوست، تاکید کرد: در عوض خودروی پادرا باقی خواهد ماند، اما نیازمند اجرای پروژه های توسعه ای است.

 

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مجله مه شکن میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند