امروز: سه شنبه 28 خرداد ماه 1398 مصادف با 18 / 6/ 2019
من نمی خوابم که خوابش رو ببینم، من کار می کنم تا بدستش بیارم.
زمانی فرا میرسد که باور میکنی همه چیز به پایان رسیده است و این تازه آغاز است
موفقیت ساده است - کار درست را به روش درست و در زمان درست انجامش بدهید.

مدیر ارشد شرکت فورد نماینده ویژه آمریکا برای کره شمالی شد

 

 

مجله مه شکن - مایک پومپئو، وزیر خارجه آمریکا، استیون بایگان، از مدیران ارشد شرکت خودروسازی فورد آمریکا را به عنوان نماینده ویژه این کشور در امور کره شمالی معرفی کرده است.

وزیر خارجه آمریکا گفت که آقای بایگان "سیاست ایالات متحده در مورد کره شمالی را اداره خواهد کرد و هدایت فعالیت‌های ما برای دستیابی به هدف رئیس جمهوری شامل غیراتمی کردن کامل و قابل راستی‌آزمایی کره شمالی را که مورد موافقت صدر کیم جون-اون قرار گرفته برعهده خواهد داشت."

اسیتون بایگان ٥٥ سال دارد و با انتصاب به سمت جدید، از مقام خود به عنوان معاون مدیرعامل شرکت خودروسازی فورد در امور ارتباط بین‌المللی با دولت‌ها کناره‌گیری کرده است. او پیش از این هم در سمت‌های دولتی خدمت کرده و در زمان ریاست جمهوری جورج دابلیو بوش دبیر اجرایی شورای امنیت ملی بود. او سمت مشاور امور بین‌الملل شماری از سیاستمداران آمریکایی را نیز برعهده داشته است.

زمانی از آقای بایگان به عنوان نامزد سمت مشاور امنیت ملی دونالد ترامپ، رئیس جمهوری، نام برده می‌شد اما این سمت به جان بولتون سپرده شد. نماینده ویژه آمریکا در امور کره شمالی در زمینه امور مربوط به روسیه تحصیل و در سمت‌های مختلف مرتبط با آن کشور فعالیت کرده است.

انتهای پیام/     

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مجله مه شکن میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند