امروز: شنبه 4 خرداد ماه 1398 مصادف با 25 / 5/ 2019
من نمی خوابم که خوابش رو ببینم، من کار می کنم تا بدستش بیارم.
زمانی فرا میرسد که باور میکنی همه چیز به پایان رسیده است و این تازه آغاز است
موفقیت ساده است - کار درست را به روش درست و در زمان درست انجامش بدهید.

کیان موتور و بورگوارد قرارداد همکاری امضا کردند

مجله مه‌شکن - همیشه ورود بهترین‌ها به صنعت خودروسازی ما افزون بر آشنایی صنعتگران کشور ما با تکنولوژی‌ها و طراحی‌های روز باعث رقابتی شدن بازار خودرو در کشور نیز می‌شود.

 

 

به گزارش خبرنگار مه شکن؛ در ساعات انتهایی روز(پنج شنبه ۱۹ خرداد ۱۳۹۶) در محل اصلی کمپانی بورگوارد در شهر برمن، بعد از آن که مذاکرات بین مسئولین شرکت ایرانی کیان موتور وارنا و مسئولین بلندپایه کمپانی خودروسازی بورگوارد به نتیجه رسید شاهد عقد قرارداد همکاری بین کیان موتور وارنا و بورگوارد بودیم، که در پی آن کیان موتور وارنا از این پس نماینده رسمی بورگوارد در ایران خواهد شد.

شرکت خودروسازی بورگوارد آلمان در سال ۱۹۱۹ میلادی در شهر برمن تأسیس شد، این شرکت در سال ۱۹۶۰ میلادی موفق شد برند خود را به عنوان یک برند لوکس همچون بی ام و و مرسدس بنز مطرح کند، اما بعد از مدتی این شرکت دچار بحران مالی شد و مجبور شد سهام خود را به دولت آلمان واگذار کند، بعد از آن که بورگوارد ورشکست شد مرسدس بنز کارخانه بورگوارد در شهر برمن را خریداری کرد و محصولات منحصر به فرد بورگوارد را توسعه داد که در پی آن به سود قابل توجهی دست پیدا کرد. اما در چنین لحظاتی فولکس واگن هم بیکار ننشست. لذا فولکس واگن هم که شرایط را برای خودش مناسب دید، با ورود به بورگوارد توانست به موفقیت خوبی دست پیدا کند، چرا که سری T1 تا T5 فولکس واگن براساس خودروهای بورگوارد ساخته و عرضه گردید. این شرکت مجدداً از سال ۲۰۰۸ فعالیت‌های خود را به شکل جدی آغاز نمود و با کمک دانش مهندسین خود که اکثراً آلمانی و اتریشی هستند خط تولید خود را در آلمان مجدداً افتتاح می‌کند، بورگوارد به واسطه بهره بردن از علم طراحی روز دنیا، تکنولوژی پیشرفته و تنوع کامل در انواع خودروهایش توانسته ۶۰ درصد از خودروهای خود را به بازارهای مختلف دنیا و ۴۰ درصد را در آلمان عرضه کند. 

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مجله مه شکن میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند