امروز: سه شنبه 30 بهمن ماه 1397 مصادف با 19 / 2/ 2019
من نمی خوابم که خوابش رو ببینم، من کار می کنم تا بدستش بیارم.
زمانی فرا میرسد که باور میکنی همه چیز به پایان رسیده است و این تازه آغاز است
موفقیت ساده است - کار درست را به روش درست و در زمان درست انجامش بدهید.

آمادگی قطعه‌سازان برای تامین قطعات موتورسیکلت

 

مجله مه شکن - رییس سندیکای تولیدکنندگان قطعات موتورسیکلت گفت: سندیکای قطعه سازان موتورسیکلت، طی نامه به انجمن موتورسیکلت سازان و وزارت صمت آمادگی خود را جهت تامین قطعات بدنه موتورسیکلت های تولید داخل با استاندارد های جدید اعلام کرده است.

ماشاءالله قاسمی‌نژاد رائینی رئیس سندیکای تولیدکنندگان قطعات موتورسیکلت اظهار کرد: اگر تولیدکنندگان موتورسیکلت توانایی تولید یک میلیون دستگاه موتورسیکلت را در سال داشته باشند، سندیکای قطعه سازان موتورسیکلت جهت تامین قطعات بدنه موتور سیکلت تا سقف یک میلیون دستگاه آن ها را برای تولید موتورسیکلت های جدید با استاندارد یورو4 یاری خواهد کرد.

وی خاطر نشان کرد: تا به امروز بالاترین سقف تولیدی موتورسیکلت سازان داخلی ، تیراژ یک میلیونی بوده است و این سقف قطعات بدنه، برای تولید موتورسیکلت در کشور کفایت می کند.

رئیس سندیکای تولیدکنندگان قطعات موتورسیکلت اضافه کرد: همه مجموعه های قطعه سازی موتورسیکلت آمادگی تولید تمامی قطعات بدنه از قبیل لاستیک، گلگیر، قاب زنجیر، باک، تنه موتورسیکلت، دو شاخ، جک و مابقی قطعات را ظرف دو الی سه ماه برای تیراژ درخواستی موتورسیکلت سازان را دارند.

قاسمی نژاد در پایان متذکر شد: ما در نامه ای به انجمن موتورسیکلت نیز آمادگی خود را در این زمینه اعلام کرده ایم و رونوشتی را هم برای وزارت صنعت، معدن و تجارت ارسال کرده ایم.

با توجه به توقف تولید موتورسیکلت‌های بدون استاندارد یورو ۴ بر اساس مصوبه هیئت دولت از ابتدای سال جاری، انجمن صنعت موتورسیکلت ایران از دولت درخواست کرده بود تا فرصتی ۱۰ ماهه برای تولید موتورسیکلت‌هایی با استاندارد یورو ۴ به تولیدکنندگان داده شود که از هفته گذشته این فرصت 10 ماه برای موتورسیکلت سازان آغاز شده است.

انتهای پیام/                                                              منبع: خودروکار

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مجله مه شکن میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند