امروز: شنبه 4 خرداد ماه 1398 مصادف با 25 / 5/ 2019
من نمی خوابم که خوابش رو ببینم، من کار می کنم تا بدستش بیارم.
زمانی فرا میرسد که باور میکنی همه چیز به پایان رسیده است و این تازه آغاز است
موفقیت ساده است - کار درست را به روش درست و در زمان درست انجامش بدهید.

توسعه همکاری زامیاد با قطعه سازان داخلی در سال حمایت از کالای ایرانی

 

مجله مه شکن - مدیر عامل شرکت زامیاد در بازدید از شرکت فرمان خودرو سپاهان از گسترش همکاری با قطعه سازان داخلی در سال حمایت از کالای ایرانی خبر داد.

به گزارش ایران خبرنگار مه شکن؛ به منظور بررسی توانمندی ها و آمادگی جهت افزایش ظرفیت های تولیدی و گسترش همکاری های دوجانبه با قطعه سازان، محمد زارع پور اشکذری مدیر عامل شرکت زامیاد به همراه جمعی از مدیران ارشد این شرکت از دستاوردها، امکانات و ظرفیت های تولید یکی از شرکت های قطعه سازی داخلی بازدید کردند.

بنابر گزارش فوق، در این بازدید که با هدف ارتقای داخلی سازی محصولات جدید تولیدی زامیاد از جمله وانت ریچ و پادرا در سال حمایت از کالای ایرانی صورت گرفت، مدیر عامل شرکت زامیاد بر گسترش همکاری با قعطه سازان داخلی تاکید و خاطر نشان کرد: با ایجاد زمینه های همکاری با قطعه سازان با کیفیت داخلی می توانیم علاوه بر افزایش ظرفیت های تولیدی، در جهت تحقق شعارحمایت از کالای ایرانی گام برداریم.

وی یاد آور شد: با گسترش و حمایت از قطعه سازان باکیفیت داخلی بدون نیاز به ورود قطعات خارجی و خروج ارز از کشور، رضایت مندی مشتریان را با ارائه محصولاتی با قیمت منطقی و مطمئن ارتقاء دهیم.

انتهای پیام/

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مجله مه شکن میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند