امروز: شنبه 4 خرداد ماه 1398 مصادف با 25 / 5/ 2019
من نمی خوابم که خوابش رو ببینم، من کار می کنم تا بدستش بیارم.
زمانی فرا میرسد که باور میکنی همه چیز به پایان رسیده است و این تازه آغاز است
موفقیت ساده است - کار درست را به روش درست و در زمان درست انجامش بدهید.

آئودی هم از رفتن دیترویت منصرف شد

 

مجله مه شکن - بعد از مرسدس-بنز و ب‌ام‌و، آئودی هم هفته پیش اعلام کرد در نمایشگاه سال آینده دیترویت شرکت نخواهد کرد. این شرکت در اطلاعیه‌ای گفت حضورش در هر نمایشگاه را به صورت موردی بررسی می‌کند و با توجه زمان رونمایی از مدل‌های جدید و میزان ارتباط با مردم و رسانه‌ها به این نتیجه رسیده که به دیترویت نرود.

پیش از سه خودروساز آلمانی، مزدا، مینی، ولوو، پورشه، میتسوبیشی، جگوار-لندروور هم در سال‌های اخیر در نمایشگاه دیترویت غایب بودند.

نمایشگاه خودروی دیترویت با نمایشگاه محصولات الکتریکی لاس‌وگاس هم‌زمان است و خودروسازان در چند سال گذشته ترجیح می‌دهند محصولات و فن‌آوری‌های خود را در لاس‌وگاس نمایش دهند. هزینه زیاد و زمستان سرد دیترویت هم باعث شده استقبال از نمایشگاه کمتر شود. برگزارکنندگان نمایشگاه دیترویت می‌خواهند برگزاری نمایشگاه را به پاییز منتقل کنند.

از سوی دیگر با گسترش شبکه‌های اجتماعی، علاقه خودروسازان به نمایشگاه‌های خودرو کمتر شده است. خودروسازان ناگزیرند در محدوده زمانی کوتاه نمایشگاه برای جلب توجه خبرنگاران و مردم با یکدیگر به شدت رقابت کنند. در حالی که آنها اکنون می‌توانند با کمک شبکه‌های اجتماعی در هر موقع از سال با هزینه‌ای کمتر، با مشتریان و مردم در ارتباط باشند.

انتهای پیام/                                                                               منبع: بی بی سی

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مجله مه شکن میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند