امروز: شنبه 4 خرداد ماه 1398 مصادف با 25 / 5/ 2019
من نمی خوابم که خوابش رو ببینم، من کار می کنم تا بدستش بیارم.
زمانی فرا میرسد که باور میکنی همه چیز به پایان رسیده است و این تازه آغاز است
موفقیت ساده است - کار درست را به روش درست و در زمان درست انجامش بدهید.

لیموزین روسی برای ولادیمیر پوتین

 

مجله مه شکن - ولادیمیر پوتین دوره تازه ریاست جمهوری‌اش را با سوار شدن بر یک لیموزین ساخت روسیه آغاز کرد. این لیموزین اولین ماشینی است که بعد از سی سال برای رهبر این کشور ساخته می‌شود. آخرین بار در سال ۱۹۸۵ شرکت زیل برای میخاییل گورباچف، رهبر اتحاد جماهیر شوروی یک لیموزین ضد گلوله ساخت. این ماشین نمونه به روز شده‌ لیموزینی بود که در دهه هفتاد میلادی ساخته شده بود.

پس از فروپاشی شوروی، بوریس یلتسین اولین رییس جمهوری روسیه از این لیموزین تا سال ۱۹۹۵ استفاده کرد و بعد از آن به دلیل هزینه‌ بالای نگهداری، مرسدس-بنز ضد گلوله کلاس S جایگزین این ماشین شد.

آخرین بار برای میخاییل گورباچف، رهبر اتحاد جماهیر شوروی لیموزین ساخته شده بود

لیموزین رییس جمهوری روسیه اولین محصول پروژه‌ای ملی به نام کورتژ است که قرار است در نتیجه آن ماشین‌های لوکسی با مارک "اوروس" در تعدادی کمتر از سیصد دستگاه در سال به بازار عرضه شود. این پروژه در سال ۲۰۱۲ آغاز شد و گفته می‌شود اولین ماشین‌ها با قیمت حدود صد هزار دلار از سال ۲۰۱۹ به مشتریان تحویل داده خواهد شد.

بسیاری از تحلیلگران انتخاب این ماشین را یک پیام سیاسی ارزیابی کردند. تنش در روابط روسیه با غرب در چند سال گذشته باعث شده این کشور تحت تحریم‌های اقتصادی قرار بگیرد. انتخاب یک ماشین ساخت روسیه توسط آقای پوتین خواست او برای کمتر شدن وابستگی به فن‌آوری و کالاهای وارداتی ارزیابی شده است.

آخرین بار برای میخاییل گورباچف، رهبر اتحاد جماهیر شوروی لیموزین ساخته شده بود

 

انتهای پیام/                                                             منبع: بی بی سی

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مجله مه شکن میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند