امروز: پنجشنبه 27 دي ماه 1397 مصادف با 17 / 1/ 2019
من نمی خوابم که خوابش رو ببینم، من کار می کنم تا بدستش بیارم.
زمانی فرا میرسد که باور میکنی همه چیز به پایان رسیده است و این تازه آغاز است
موفقیت ساده است - کار درست را به روش درست و در زمان درست انجامش بدهید.

مشکل صنعت قطعه سازی ایران؛ تکنولوژی نیست، «مدیریت بد» است!

 

مجله مه شکن - قطعه سازان ایرانی توانایی پیوستن به زنجیره تامین جهانی اتحاد رنو-نیسان-میتسوبیشی را دارند.

معاون ارشد کیفیت رنو در ایران، امروز در یک نشست تخصصی با خبرنگاران به افزایش کیفیت محصولات تولیدی رنو در ایران همزمان با رشد فروش اشاره کرد و گفت: در طول دو سال گذشته کیفیت محصولات رنو در ایران با وجود افزایش چشمگیر تولید رو به بهبود بوده است

دومینیک لعل ادامه داد: برای حفظ کیفیت و روند رو به رشد آن، باید راه های کیفی سازی را به شرکای خود در ایران انتقال دهیم که هم اکنون با حضور کارشناسان بخش کیفیت رنو در خطوط تولید ایرانی، این موضوع در حال انجام است. لعل با بیان اینکه ما در سایت های تولیدی قطعه سازان ایرانی نیز حضور دائم داریم تا مطمئن شویم که از مرحله نخست تولید قطعات با کیفیت صورت می گیرد، اظهار کرد: سال گذشته ۶۰۰ نفر روز در سایت های تولیدی قطعه سازان حضور داشتیم و نیمی از نیروهای ما در ایران خودرو و پارس خودرو، حاضر هستند.

معاون ارشد کیفیت رنو در ایران با تاکید بر اینکه در یکسال گذشته شاهد تغییرات مثبت بسیاری در سایت های تولیدی بودیم، تصریح کرد: گرچه هنوز سایت های تولیدی ما در ایران الگو نیستند؛ اما می توانیم آنها را با سایت های تولیدی رنو-نیسان-میتسوبیشی مقایسه کنیم.

او با اشاره به رده بندی قطعه سازان ایرانی، بیان کرد: خوشبختانه در طول یکسال گذشته قطعه سازان ایرانی نیز از نظر کیفی بسیار رشد داشته اند و اکنون هیچ قطعه سازی در رده D که پایین ترین سطح قطعه سازان بود، نداریم.

لعل در عین حال تاکید کرد: اکنون هیچ قطعه سازی در رده A نداریم؛ اما پیش بینی می کنیم تا آخر امسال چند قطعه ساز بتوانند به این رتبه دست پیدا کنند.

 او اضافه کرد: قطعه سازان ایرانی در تولید قطعات پلاستیکی، داشبورد، سپر، سیم و در کل قطعات بدنه خودرو بسیار توانمند هستند.

معاون ارشد کیفیت رنو ادامه داد: وضعیت قطعه سازان ایرانی از نظر تکنولوژی خوب است و سرمایه گذاری و تکنولوژی مشکل آنها نیست؛ بلکه آنها به یک بازنگری در مدیریت نیاز دارند.

 

انتهای پیام/                

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مجله مه شکن میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند