امروز: پنجشنبه 27 دي ماه 1397 مصادف با 17 / 1/ 2019
من نمی خوابم که خوابش رو ببینم، من کار می کنم تا بدستش بیارم.
زمانی فرا میرسد که باور میکنی همه چیز به پایان رسیده است و این تازه آغاز است
موفقیت ساده است - کار درست را به روش درست و در زمان درست انجامش بدهید.

گلایه از وضع موجود؛ چشم انتظار بهبودی!

 

مجله مه شکن -  چهاردهمین نمایشگاه قطعات خودرو، مجموعه‌ها و صنایع وابسته که چهارشنبه نوزده اردیبهشت کار خود را در محل برگزاری نمایشگاه های بین المللی استان اصفهان آغاز کرد؛ شب گذشته به پایان رسید.

به گزارش خبرنگار مه شکن؛ این دوره از نمایشگاه در حالی به کار خود پایان داد که بسیاری از صاحبنظران و فعالان این صنعت معتقد هستند؛ فضای اقتصادی ایجاب می کند که تولیدکنندگان باید خود را به روز کرده و محصولاتشان را با کیفیت و قیمت مناسب ارائه کنند.

در همین زمینه رئیس اتحادیه خدمات فنی خودروهای سبک اصفهان در نشستی پیش از افتتاح این نمایشگاه، گفت: دولت شرایط خوبی از جمله وضع تعرفه های بالای گمرکی و پایین بودن قیمت انرژی برای تولیدکنندگان قطعات خودرو فراهم کرده است و انتظار می رود با این شرایط کیفیت تولیدات افزایش یابد.

روح اله چلونگر اضافه کرد: سالهاست که در صنعت خودرو، بازار بصورت انحصاری است؛ اما این موضوع کمکی به پیشرفت این صنعت نکرده است لذا باید توجه داشت که هرجا رقابت از بین برود، سلامت نیز بتدریج از بین خواهد رفت.

رئیس کمیسیون اقتصادی اتاق اصناف استان اصفهان نیز طی سخنانی با اشاره به شعار امسال که حمایت از کالا و تولیدات ایرانی است، افزود: امسال وظیفه سنگینی بر عهده تولیدکنندگان داخلی و قطعه سازان خودرو است.

نمایشگاه ساعت 17 و بعد از نشست خبری در نوزده اردیبهشت توسط مسئولان استانی فعالیت خود را آغاز کرد

 

حال و روز نمایشگاه چهاردهم

روزهای این رویداد در اصفهان در حالی سپری شد که به اذعان بسیاری از شرکت کنندگان؛ به دلیل شرایط حاکم بر اقتصاد کشور، این نمایشگاه به لحاظ کمیت و کیفیت نسبت به دوره های قبل افت محسوسی داشت.

این در حالی است که نمایشگاه اصفهان به لحاظ کیفیت سالن ها، غرفه و امکانات در ردیف بهترین های کشور است؛ اما متاسفانه علیرغم تلاش بی وقفه مسئولان برگزاری؛ همانطور که پیشتر نیز گفته شد، به دلیل شرایط نابسامان اقتصادی بسیاری از شرکت ها امسال ترجیح دادند هزینه ای بابت نمایشگاه انجام ندهند و به نظر می رسد حتی بازدیدکنندگان همیشگی هم دل و دماغ دیدار از نمایشگاه را نداشتند.

با غرفه داران و بازدیدکنندگان که صحبت می کردیم، همه از وضع موجود گلایه داشتند و چشم انتظار بهبودی!

  

از غرفه های شرکت کننده در چهاردهمین دوره نمایشگاه قطعات اصفهان

دوره چهاردهم نمایشگاه قطعات خودرو، مجموعه‌ها و صنایع وابسته  که با حضور نزدیک به 90 شرکت کننده از استان‌های مختلف و نیز شرکت‌هایی از کشورهای ترکیه و چین در فضایی به وسعت هشت هزار و 500 مترمربع به مدت چهار روز در نمایشگاه بین المللی اصفهان برگزار شد.

در این نمایشگاه ماشین‌آلات و تجهیزات قطعه‌سازی، فعالیت های تحقیقاتی و طراحی، تجهیزات جانبی، تزئینات و محصولات وابسته به خودرو به نمایش گذاشته شده است .

این نمایشگاه چهارده سال است که با هدف ارائه قابلیت‌ها و توانمندی‌ های شرکت‌ ها برگزار می شود.

 

انتهای پیام /

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مجله مه شکن میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند