امروز: دوشنبه 27 خرداد ماه 1398 مصادف با 17 / 6/ 2019
من نمی خوابم که خوابش رو ببینم، من کار می کنم تا بدستش بیارم.
زمانی فرا میرسد که باور میکنی همه چیز به پایان رسیده است و این تازه آغاز است
موفقیت ساده است - کار درست را به روش درست و در زمان درست انجامش بدهید.

​حدود 6 هزار دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی در خدمت مسافران نوروزی

مجله مه شکن: مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران با اشاره به آماده شدن 5 هزار و 722 دستگاه ناوگان حمل و نقل عمومی در این استان برای انجام سفرهای نوروزی گفت: خودروهای پنج شرکت امدادی نیز در راههای استان تهران خدمت رسانی می کنند.

به گزارش خبرنگار مه شکن به نقل از ایرنا، مجیدرضا نصرالله نژاد، افزود: این اداره کل برای ارتقای ایمنی و کاهش تلفات رانندگی سفرهای نوروزی که از 23 اسفندماه در سطح استان آغاز شده و تا 15 فروردین ماه ادامه دارد، 400 راهدار با 200 دستگاه ماشین آلات و 54 تیم در طرح نوروزی سال 1397 در 2 هزار و 900 کیلومتر راه های استان مستقر کرده است.

وی گفت: طی پنج سال گذشته تلفات رانندگی و سوانح رانندگی در راه های استان روند نزولی داشته است به طوری که آمارها نشان می دهد در سال 91 حدود 413 نفر، سال 1392 حدود 353 نفر، سال 1393 حدود 347 نفر، سال 94 حدود 421 نفر و 95 حدود 315 نفر و در 10 ماه سال جاری 264 نفر براثر سوانح رانندگی در راه های استان جان خود را از دست داده اند و تلاش خواهیم کرد همچنان تعداد تلفات و مصدومان سوانح رانندگی به روند نزولی خود ادامه دهد.

به گفته نصرالله نژاد آمارها نشان می دهد بیش از یک دهم ترافیک حمل و نقل کشور در راههای استان تهران است و روزانه به طور متوسط 600 هزار خودرو به راه های استان تهران ورود و یا از آن خارج می شوند.

وی افزود: برای ارتقای ایمنی در ایام تعطیلات نوروزی راهکارهای مناسبی برنامه ریزی شده تا بتوانیم همچنان سوانح رانندگی خود را در این ایام کاهش دهیم.

مدیرکل راهداری و حمل و نقل جاده ای استان تهران بر استفاده از خودروهای حمل و نقل جاده ای تاکید کرد و گفت: سهم اتوبوس و مینی بوس در تلفات رانندگی تنها 1.5 درصد است و این نشان می دهد که سفر با اتوبوس و مینی بوس می تواند بسیاری از سوانح رانندگی را در سطح راه های استان کاهش دهد.

وی اظهار داشت: آمارها نشان می دهد سهم کامیون در سوانح رانندگی در سطح استان 17 درصد و سهم سواری کرایه کمتر از چهار درصد است و امیدواریم با کنترل محسوس و نامحسوس و نظارت های فنی امسال نیز همچنان شاهد کاهش سوانح رانندگی در سطح استان تهران باشیم.

انتهای پیام /

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مجله مه شکن میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند