امروز: دوشنبه 5 فروردين ماه 1398 مصادف با 25 / 3/ 2019
من نمی خوابم که خوابش رو ببینم، من کار می کنم تا بدستش بیارم.
زمانی فرا میرسد که باور میکنی همه چیز به پایان رسیده است و این تازه آغاز است
موفقیت ساده است - کار درست را به روش درست و در زمان درست انجامش بدهید.

ممنوعیت استفاده از قطعات غیراستاندارد توسط خودروسازان در سال 1397

مجله مه شکن: وزیر صنعت، معدن و تجارت گفت: هیچ خودروسازی در سال آینده حق تحویل گرفتن قطعات غیراستاندارد را ندارد، برای نظارت بر این کار، یک شورا را در کنار سازمان استاندارد مسئول خواهم کرد.

محمد شریعتمداری با اشاره به تشکیل آخرین جلسه شورای سیاست گذاری خودرو در سال جاری افزود: در این جلسه گزارشی از وضعیت و عملکرد صنعت خودرو ارایه و در مورد برخی مسایل این صنعت گفت و گو شد.

 

وی افزود: صنعت خودروسازی تا به امروز توانست با تولید یک میلیون و ۶۰۰ هزار دستگاه خودرو حدود ۹۸ درصد هدف تعیین شده برای سال جاری را محقق کند، ولی رشد کیفی ۲.۵ درصدی خودروها نسبت به سال قبل راضی کننده نیست و قطعه سازان و خودروسازان در سال جدید باید به این موضوع توجه داشته باشند.

 

شریعتمداری تاکید کرد: در سال ۹۷ هیچ خودروسازی حق تحویل قطعات غیراستاندارد را ندارد و تحویل این نوع قطعات برای خودروسازان ممنوع است و اگر این اتفاق بیفتد با آنها برخورد خواهد شد.

وی افزود: برای نظارت بر این کار، یک شورا را در کنار سازمان استاندارد مسول خواهم کرد.

 

وی با اشاره به اختصاص ۳۲ هزار میلیارد تومان بابت نوسازی صنعت و از جمله خودرو و قطعه سازی، گفت: ۵۳ درصد تولیدات صنعت خودرو ۲ستاره است که به هیچ وجه قابل پذیرش نیست و ۴ درصد تولیدات این صنعت نیز تک ستاره هستند که امیدواریم به زودی از صنعت خودرو ایران حذف شوند.

انتهای پیام/

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مجله مه شکن میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند