امروز: دوشنبه 5 فروردين ماه 1398 مصادف با 25 / 3/ 2019
من نمی خوابم که خوابش رو ببینم، من کار می کنم تا بدستش بیارم.
زمانی فرا میرسد که باور میکنی همه چیز به پایان رسیده است و این تازه آغاز است
موفقیت ساده است - کار درست را به روش درست و در زمان درست انجامش بدهید.

طرح انجمن صنفی امداد خودرو کشور برای حمل رایگان خودروهای در راه مانده

مجله مه شکن: رئیس انجمن صنفی امداد خودروی کشور، گفت: رانندگانی که مایلند از خدمات طرح ویژه امداد و حمل رایگان خودروی خود در جاده‌های کشور برخوردار شوند می توانند با پرداخت 25 هزار و 200 تومان و دریافت کد ویژه از خدمات به صورت شبانه روزی بهره مند ‌شوند.

به گزارش خبرنگار مه شکن به نقل از باشگاه خبرنگاران جوان، سید مهدی حسینی با بیان اینکه طرح رایگان ویژه نوروزی امداد خودرو‌های کشور از ۲۵ اسفند تا ۲۵ فروردین اجرا می‌شود، افزود: در این طرح ۴۳ شرکت زیر مجموعه انجمن صنفی امداد خودرو با ۳۴۰۰ خودروی امدادی در ۳۱ استان کشور آماده خدمت رسانی (حمل و امداد فنی) به مردم هستند.

وی با اشاره به اینکه تمام مسافران نوروزی پیش از سفر می‌توانند با ارسال عدد ۴۴ به سامانه پیامکی ۰۲۱۶۴۲۱ اقدام به دریافت کد سریال خدمات نوروزی رایگان کنند، اظهار داشت: در صورتی که خودروی مسافران نوروزی در سراسر کشور دچار مشکل شود مردم می‌توانند به صورت ۲۴ ساعته با شماره‌های تلفن ۰۲۱۵۳۸۹۱ و ۰۲۱۵۳۸۹۲ و ۱۵۹۳ تماس بگیرند تا نزدیک‌ترین امداد خودرو به محل خرابی ماشین اعزام شود.

حسینی تأکید کرد: درصورتی که مسافران نوروزی از کیفیت خدمات ارائه شده و یا هزینه‌های تعمیرات شکایتی داشته باشند می‌توانند به این دو شماره تلفن و همچنین شماره تلفن ۲۴ ساعته، ۰۲۱۵۳۸۹۱ تماس بگیرند و شکایت خود را ثبت کنند.

وی با اشاره به اینکه این خودرو‌ها همگی دارای نشان تعاونی امداد خودروی کشور هستند و تعمیرکاران آنها باید پوشش متحدالشکل قرمز رنگ به تن داشته باشند، گفت: از امروز با هماهنگی واحد‌های گشت و نظارت این انجمن و سازمان تعزیرات حکومتی در استان‌های مختلف گشت مشترک خود را برای جلوگیری از تخلف در همه استان‌ها آغاز می‌کنند.

رئیس انجمن صنفی امداد خودرو تصریح کرد: از رانندگانی که در این طرح نام نویسی کنند ۲۵ هزار و ۲۰۰ تومان (روزانه ۸۴۰ تومان) بابت هزینه‌های جانبی و مالیات دریافت می‌شود.

وی در پایان گفت: اجرای این طرح ویژه هیچ ارتباطی به خودروسازان نداشته و تمام خدمات توسط بخش خصوصی پوشش داده خواهد.

 انتهای پیام/

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مجله مه شکن میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند