امروز: دوشنبه 5 فروردين ماه 1398 مصادف با 25 / 3/ 2019
من نمی خوابم که خوابش رو ببینم، من کار می کنم تا بدستش بیارم.
زمانی فرا میرسد که باور میکنی همه چیز به پایان رسیده است و این تازه آغاز است
موفقیت ساده است - کار درست را به روش درست و در زمان درست انجامش بدهید.

تمهیدات ترافیکی پنجشنبه و جمعه آخر سال برای عزیمت به بهشت زهرا

مجله مه شکن: پلیس راهنمایی و راننندگی تهران بزرگ مسیرهای تردد مردم به بهشت زهرا(س) در روزهای پنج شنبه و جمعه آخر سال را تشریح کرد.

سردار محمد رضا مهماندار با بیان اینکه امسال پنج شنبه و جمعه آخر سال با سفرهای نوروزی همزمان شده است ، گفت :‌ پیش بینی می کنیم ترافیک مبادی خروجی تهران بیشتر از سال‌های دیگر باشد.

رئیس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ افزود: پیشنهاد پلیس این است که شهروندان برای زیارت اهل قبور از ناوگان عمومی استفاده کنند ، افزود: اگر مردم قصد دارند با خودروی شخصی به بهشت زهرا (س) بیایند اگر ساکن غرب تهران هستند از بزرگراه ایت الله سعیدی وارد مسیر غرب به شرق بزرگراه آزادگان شوند و از آنجا به سمت خلیج فارس درمسیر جنوب ادامه مسیر دهند سپس از طریق پل حرم وارد بلوار علامه عسگری و از طریق باب السلام وارد بهشت زهرا شوند.

وی گفت: بهترین مسیر برای ساکنان مناطق شرقی تهران بزرگراه شهید رجایی و ادامه مسیر در شرق به غرب بزرگراه آزادگان است ، این افراد سپس باید وارد جاده قدیم قم شوند و بعد از ادامه مسیر به سمت جنوب و عبور از سه راهی باقر شهر، از درهای باب الحیدر و باب‌الحوائج به قطعات جدید بروند.

رییس پلیس راهنمایی و رانندگی تهران بزرگ درباره ساکنان مناطق مرکزی و شمالی تهران نیز تصریح کرد: برای این افراد استفاده از بزرگراه نواب و سپس بزرگراه شهید تندگویان بهترین مسیر است. آنان پس از بزرگراه تندگویان باید وارد بزرگراه شهید هاشمی و از طریق باب‌الشهداء وارد شوند.

به گفته رییس پلیس راهور تهران بزرگ، بهترین مسیر برای دسترسی به قطعات شهداء نیز همین مسیرهاست.

وی درباره مسیرهای شهروندان ساکن شرق و شمال شرقی تهران به بهشت زهرا اضافه کرد: بهترین مسیر اتوبان امام علی (ع) و پس از آن بزرگراه آزادگان و در ادامه وارد بزرگراه شهید رجایی و جاده قدیم قم و از درهای باب الرضا(ع) و باب الزهرا (س) وارد بهشت زهرا(س) شوند.

وی ادامه داد: افرادی که وارد قطعات قدیمی بهشت زهرا(س) می شوند برای بازگشت پس از خروج از باب الزهرا (س)باید مسیر جاده قدیم قم را به سمت جنوب ادامه دهند و سپس از کنار گذر موجود که کاملا با تابلوهای لازم مشخص است، به آزادراه خلیج فارس به سمت تهران حرکت کنند.

سردار مهماندار گفت: شهروندانی که از جاده علامه عسکری و جاده قدیم قصد عزیمت به قطعات جدید دارند ، می توانند این مسیر را ادامه دهند و با عبور از دور برگردان مقابل باب الرضا به قطعات جدید بروند.

وی درباره محدودیت های ترافیکی روزهای پنج شنبه و جمعه آخر سال نیز گفت: نخستین محدودیت برای خودروهایی است که از جاده قدیم به سمت بهشت زهرا(س) در حال تردد هستند که اگر در بلوار علامه عسکری ترافیک سنگین وجود داشته باشد برای آن خودروها محدودیت اعمال می شود.

وی همچنین افزود: در بزرگراه شهید آوینی هم در صورت تراکم خودروها، محدودیت برای عزیمت به سمت صالح آباد ایجاد می شود.

سردار مهماندار تاکید کرد: تردد کامیونها در جاده صالح آباد و جاده قدیم قم در روزهای پنچ شنبه و جمعه ممنوع است و با هماهنگی های صورت گرفته از ساعت بامداد پنج شنبه درهای اصلی یا باب الشهدای بهشت زهرا(ع) باز خواهد بود.

انتهای پیام/

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مجله مه شکن میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند