امروز: دوشنبه 5 فروردين ماه 1398 مصادف با 25 / 3/ 2019
من نمی خوابم که خوابش رو ببینم، من کار می کنم تا بدستش بیارم.
زمانی فرا میرسد که باور میکنی همه چیز به پایان رسیده است و این تازه آغاز است
موفقیت ساده است - کار درست را به روش درست و در زمان درست انجامش بدهید.

ویژگی های خودروهای جدید حمل زندانیان

مجله مه شکن: خودرو جدید حمل زندانیان که ۱۲ اسفند ماه امسال رونمایی شد، تمام پارامترهای حفاظتی و امنیتی را دارست و  می‌تواند بسیاری از مشکلات سازمان زندان‌ها در زمینه اعزام و بدرقه زندانیان را برطرف و ضریب امنیت اعزام‌ها را افزایش دهد.

به گزارش خبرنگار مه شکن به نقل از تسنیم، طراحی و تولید این خودرو با قیمت تمام شده 279 میلیون تومان در داخل کشور انجام شده و رئیس سازمان زندان‌ها ابراز امیدواری کرده است که در مرحله تولید انبوه، هزینه ساخت آن به 200 میلیون تومان کاهش یابد.

خودرو جدید اعزام و بدرقه زندانیان توسط شرکت «پیشرو دیزل آسیا نجف‌آباد» و با همکاری مرکز تحقیقات فناوری‌های نوین «دانشگاه آزاد اسلامی واحد نجف‌آباد» تولید شده است.

موتور این خودرو نیسان ZTCو گیربکس آن نیز ZF آلمان است و  گنجایش 22نفر شامل 10 زندانی و 12 مامور  را دارد.

از جمله مشخصات امنیتی و حفاظتی این خودرو می‌توان به ضد گلوله بودن کابین عقب و نصب 12 دوربین دید در شب، نصب بی سیم، نصب سنسور گاز، ضربه هشدار دهنده، سیستم آیفون مکالمه عقب و جلو، سیستم نظارت تصویری و ارتباط با مرکز کنترل، سیستم شناسایی و ثبت پلاک خودروهای مجاور مشکوک و جداسازی کابین مختص زندانی، مامورین و سراکیپ اشاره کرد.

داشتن کولر و بخاری، سیستم آژیر و آیفون، تعبیه محل استقرار پابند، برقی و مکانیکی بودن درب کابین زندانی و مامورین، صندوق تجهیزات و کسپو آتش‌نشانی، زره پوش بودن ورق کف خودرو و سیستم موقعیت یاب GPS بر روی خودرو، از دیگر پارامترهای امنیتی و حفاظتی جالب توجه خودروهای جدید است.

انتهای پیام/

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مجله مه شکن میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند