امروز: دوشنبه 5 فروردين ماه 1398 مصادف با 25 / 3/ 2019
من نمی خوابم که خوابش رو ببینم، من کار می کنم تا بدستش بیارم.
زمانی فرا میرسد که باور میکنی همه چیز به پایان رسیده است و این تازه آغاز است
موفقیت ساده است - کار درست را به روش درست و در زمان درست انجامش بدهید.

توضیحات رئیس شورای رقابت درباره قیمت نهایی خودرو کوئیک

مجله مه شکن: رئیس شورای رقابت با بیان اینکه هنوز قیمت نهایی خودرو کوئیک مشخص نیست، گفت: چنانچه قیمت نهایی شورای رقابت برای این خودرو از قیمت پیشنهادی کمتر باشد سایپا باید مابقی پول‌ها را به خریداران برگرداند.

به گزارش خبرنگار مه شکن به نقل از تسنیم، اواخر دی‌ماه امسال براساس اعلام شرکت سایپا فروش فوری و پیش‌فروش خودرو کوییک آغاز شد. سایپا در بخشنامه خود به نمایندگی های فروش برای کوییک دنده‌ای ساده قیمت 32 میلیون و 900 هزار تومان، اتوماتیک فول 39 میلیون و 800 هزار تومان و اتوماتیک فول‌پلاس 42 میلیون تومان را پیشنهاد کرده بود،اما بعد اعلام کرد که  قیمت نهایی این خودروها  پس از تأیید شورای رقابت در دعوتنامه‌ها اعلام خواهد شد.

اکنون با گذشت حدود دو ماه از آغاز پیش فروش خودروی کوئیک تحویل آنها توسط شرکت آغاز شده و سایپا اعلام کرده که هنوز قیمت این خودرو مشخص نیست و محصولات با همان قیمت‌های پیشنهادی قبلی تحویل مشتریان قرار می‌شود.

رضا شیوا رئیس شورای رقابت گفت: اطلاعات ارسالی خودرو کوئیک به شورای رقابت ناقص بود و اخیراً کامل شده است. وی افزود: در حال حاضر شورای رقابت مشغول بررسی  اطلاعات ارسالی سایپا برای کوئیک است که هنوز به جمع بندی نرسیده است.

انتهای پیام/

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مجله مه شکن میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند