امروز: دوشنبه 5 فروردين ماه 1398 مصادف با 25 / 3/ 2019
من نمی خوابم که خوابش رو ببینم، من کار می کنم تا بدستش بیارم.
زمانی فرا میرسد که باور میکنی همه چیز به پایان رسیده است و این تازه آغاز است
موفقیت ساده است - کار درست را به روش درست و در زمان درست انجامش بدهید.

مواظب امداد خودرونماها باشید

مجله مه شکن: امداد خودروهای متفرقه، غیرمجاز و بعضا کاغذی همچنان به فعالیت خود ادامه می‌دهند وهر یک از این امداد خودرونماها با ارائه‌ پیشنهادهای جذاب‌تر سعی در اغوای مصرف‌کنندگان و دریافت پول از آنها دارند.

به گزارش خبرنگار مه شکن به نقل از ایسنا، چند سالی است که فعالیت امداد خودروهای متفرقه و غیرمجاز در خیابان‌ها و جاده‌های برون شهری به مشکلی برای شهروندان تبدیل شده است. گران فروشی، استفاده از قطعات تقلبی، تعویض قطعات نو با مستعمل و کارکرده و همچنین دریافت هزینه‌های گزاف و غیرواقعی از جمله مشکلاتی است که این امداد خودروها برای شهروندان ایجاد می‌کنند.

به رغم اخبار و گزارش‌های متعدد منتشر شده در این رابطه، اما تاکنون اقدام رسمی و قاطعی برای برخورد با این امداد خودروها که بعضی از آنها تنها بر روی کاغذ وجود داشته و فاقد هرگونه ناوگان و خدمات امدادی هستند، صورت نگرفته است.

این امداد خودرونماها کارت‌های اشتراک خود را که فاقد هرگونه خدمات واقعی است به قیمت گزافی به مشتریان می‌فروشند و در نهایت نیز خبری از خدمات و وعده‌های داده شده نیست. در جدیدترین رویداد در این زمینه یکی از شهروندان فایل صوتی گفت‌وگوی خود با اپراتور یکی از این امداد خودرونماها را برای ایسنا ارسال کرده است.

در این فایل اپراتور تماس گرفته با این شهروند اعلام می‌کند که کارت خدمات امدادی صادر شده از سوی این شرکت دارای تاییدیه از قوه قضاییه است و با استفاده از این کارت در هر کجای ایران و در هر ساعت شبانه‌روز اگر خودروی مشتری دچار نقص فنی شود امدادگر به محل اعزام شده و تمام خدمات اعزام امدادگر، حمل خودرو و تعمیر در تعمیرگاه، رایگان است.

همچنین وعده داده می‌شود که با استفاده از این کارت تا سقف ۸۰ درصد تخفیف در خرید بیمه بدنه خودرو و همچنین تخفیف ۴۰ درصدی خدمات هتل‌های طرف قرارداد ارائه می‌شود. طبق این فایل صوتی، زمانی که این شهروند عدم تمایل خود به خرید کارت اشتراک خدمات امدادی مربوطه را اعلام می‌کند با این پاسخ مواجه می‌شود که "خرید این کارت اختیاری نیست بلکه الزامی است و تمام دارندگان خودرو باید این کارت خدمات خودرویی را از این شرکت خریداری کنند تا شماره کارت آنها در سیستم راهداری ثبت شود".

نکته جالب توجه و البته عجیب آن است که اپراتور این شرکت امداد خودرونما، از نام این شهروند و میزان خلافی خودروی وی نیز آگاه است و در پایان تهدید می‌کند که کارت خدمات امدادی مربوطه را که ابتدا قیمت آن ۱۷۹ هزار تومان اعلام شده بود به قیمت آزاد برای وی ارسال می‌کند.

انتهای پیام/

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مجله مه شکن میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند