امروز: دوشنبه 2 ارديبهشت ماه 1398 مصادف با 22 / 4/ 2019
من نمی خوابم که خوابش رو ببینم، من کار می کنم تا بدستش بیارم.
زمانی فرا میرسد که باور میکنی همه چیز به پایان رسیده است و این تازه آغاز است
موفقیت ساده است - کار درست را به روش درست و در زمان درست انجامش بدهید.

تصمیم تویوتا برای احداث پیست جدید آزمایش خودرو در ژاپن

مجله مه شکن: تویوتا قصد دارد یک نسخه از پیست معروف نوربرگ‌رینگ را در ژاپن بسازد. این پروژه بخشی از مرکز بزرگ آزمایشات خودرو در شرق آسیا خواهد بود.

براساس گزارش مجله نیکی ایشییَن Nikkei Asian))، این شرکت بزرگ قصد دارد یک مرکز تحقیق و توسعه جدید در مرکز جزیره هونشو ژاپن به نام ایچی احداث کند؛ پیش‌بینی شده است که این مرکز دارای 11 پیست مختلف تست باشد،. پروژه‌ تویوتا، همراه با مسیری مشابه پیست معروف غرب آلمان در نوردشلیف خواهد بود که تویوتا و تقریبا تمام خودروسازان بزرگ دنیا (مانند آئودی، مرسدس بنز، پورشه، فولکس‌واگن، ولوو، مزدا، هوندا و غیره)، در حال حاضر مدل‌های جدید خود را در آن آزمایش می‌کنند.

با این وجود، بازسازی پیست نوربرگ‌رینگ کاملا مشابه نیست. برخلاف پیست آلمانی که 7/20 کیلومتر طول دارد، نسخه ژاپنی پیست مورد نظر تویوتا 3/5 کیلومتر است، اما در نحوه طراحی پیچ‌ها و تغییرات ارتفاع مسیر دقیقا مانند نوربرگ‌رینگ ساخته می‌شود. پیست جدید تویوتا برای آزمایش سیستم‌های فرمان و ترمز خودروهای جدید در شرایط سخت مورد استفاده قرار می‌گیرد تا اطمینان حاصل شود که این محصولات می‌توانند مقررات ایمنی خودرو در سراسر جهان را برآورده سازند.

مجموع سرمایه‌گذاری تویوتا در تاسیسات بزرگ جدید بیش از 8/2 میلیارد دلار گزارش شده، اما گفته می شود که هزینه‌های دیگری نیز برای ارتقای آن لازم خواهد بود؛ مجموعه آزمایش تویوتا برای توسعه خودروهای با مصرف انرژی جایگزین نیز طراحی خواهد شد و خودروهای الکتریکی نیز می‌توانند توانایی‌های خود را در 11 مسیر مختلف محک بزنند. پیست جدید تویوتا قرار است تا سال 2023 افتتاح شود.

انتهای پیام/

 

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مجله مه شکن میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند