امروز: جمعه 3 اسفند ماه 1397 مصادف با 22 / 2/ 2019
من نمی خوابم که خوابش رو ببینم، من کار می کنم تا بدستش بیارم.
زمانی فرا میرسد که باور میکنی همه چیز به پایان رسیده است و این تازه آغاز است
موفقیت ساده است - کار درست را به روش درست و در زمان درست انجامش بدهید.

استفاده از اتوبوس برقی وتاکسی هیبریدی در تبریز

مجله مه شکن: عضو شورای شهر تبریز از خرید ۲۰ اتوبوس برقی خبر داد و گفت: برنامه جایگزینی برخی از تاکسی‌ها موجود به هیبریدی را داریم که در این راستا از طرف منطقه آزاد ارس چنین تاکسی‌هایی وارد شهر خواهند شد.

 

به گزارش خبرنگار مه شکن به نقل از فارس، شهرام دبیری با تاکید به اینکه قطار شهری و مترو از جمله اولویت‌هایی است که می‌خواهیم در سال آینده خط یک به‌صورت کامل راه‌انداری شود، افزود: خرید اتوبوس‌های جدید از دیگر اولویت‌های ما در شهر است که در این زمینه ۲۰ اتوبوس برقی خریداری شده و سال آینده نیز اتوبوس برقی خریداری خواهد شد. هچنین برنامه جایگزینی برخی تاکسی‌ها به هیبریدی را داریم که از طرف منطقه آزاد ارس چنین تاکسی‌هایی وارد شهر خواهند شد.

 

عضو شورای شهر تبریز با بیان اینکه تقریباً میزان بودجه امسال معادل بودجه سال گذشته است، گفت: البته برای سال آینده بودجه خوبی برای مسیرگشایی‌ها، توسعه فضای سبز و خرید زمین‌هایی با فضای سبز اختصاص داده شده و البته سمت‌گیری بودجه به سمت رونق گردشگری، مسائل فرهنگی، هنری، ورزشی و هزینه‌های جاری است و همه این مسائل برای ایجاد محیط و فراهم ساختن فضا برای گردشگری و توسعه گردشگری است.

 

وی خاطرنشان کرد: بسیار امیدوار به رویداد تبریز ۲۰۱۸ هستیم و از این رو تلاش می‌کنیم تا اسم تبریز را در سطح دنیا و متطقه به عنوان شهر گردشگر مطرح کنیم که تبریز ۲۰۱۸ نیز یک شروع برای این هدف است که البته همه دست به دست هم داده و کاری می‌کنیم تا گردشگر در این شهر افزایش یابد.

انتهای پیام/

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مجله مه شکن میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند