امروز: جمعه 3 اسفند ماه 1397 مصادف با 22 / 2/ 2019
من نمی خوابم که خوابش رو ببینم، من کار می کنم تا بدستش بیارم.
زمانی فرا میرسد که باور میکنی همه چیز به پایان رسیده است و این تازه آغاز است
موفقیت ساده است - کار درست را به روش درست و در زمان درست انجامش بدهید.

افزایش کیفیت قطعات ایرانی برای رقابت در بازارهای بین المللی

مجله مه شکن: مدیرعامل رنوپارس گفت: این شرکت برنامه ویژه ای برای همکاری با قطعه سازان ایرانی در چهار جنبه دارد تا قطعه سازان ایرانی کیفیت قطعات و سطح رقابت پذیری خود را ارتقا دهند و بتوانند در بازارهای بین المللی رقابت کنند.

 

به گزارش خبرنگار مه شکن به نقل از پایگاه بانک و صنعت، رامتین اسماعیلی  مدیرعامل رنوپارس افزود: بخش کیفیت رنوپارس، به قطعه سازان برای افزایش کیفیت قطعه و روند کمک می کند. قسمت خرید نیز برای رقابت پذیری، بخش مهندسی برای توسعه طرح ها و در نهایت تیم تولید برای گسترش فرآیندهای تولید به قطعه‌سازان یاری می رساند. این برنامه امسال آغاز شده است و در آینده توسعه خواهد یافت.

وی افزود: رنوپارس با همکاری بیش از 60 قطعه ساز توانمند ایرانی سطح داخلی سازی را به 60 درصد رسانده است و خودروهای تولید داخل رنو همیشه در صدر کیفیت قرار دارد.

اسماعیلی تاکید کرد: انرژی ارزان و نیروی انسانی ماهر ثروت است اما برای رسیدن به رقابت پذیری باید فرآیندها تقویت شود. مدیریت کیفیت و همچنین داخلی سازی عمیق بسیار مهم است. رنوپارس با برنامه های جامع حمایتی در کنار قطعه سازان قرار دارد و ما به عنوان خودروساز برای تولید خودروهای باکیفیت به حمایت قطعه سازان نیاز داریم.

انتهای پیام/

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مجله مه شکن میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند