امروز: جمعه 3 اسفند ماه 1397 مصادف با 22 / 2/ 2019
من نمی خوابم که خوابش رو ببینم، من کار می کنم تا بدستش بیارم.
زمانی فرا میرسد که باور میکنی همه چیز به پایان رسیده است و این تازه آغاز است
موفقیت ساده است - کار درست را به روش درست و در زمان درست انجامش بدهید.

ساخت رنو در ایران با پلتفرم جدید

مجله مه شکن:  مدیر منطقه ای رنو در ایران گفت: برنامه داریم تا در آینده نزدیک پلتفرم جدید را برای تولید در ایران و صادرات از آن به کشور بیاوریم.

به گزارش خبرنگارمه شکن به نقل از صداوسیما،  پاسکال فلتن، در پنجمین همایش صنعت خودرو ایران افزود: اصول این پلتفرم ها در کنار داشتن ایمنی مناسب و آلایندگی پایین، قابلیت رقابت پذیری آن ها است. با آغاز برنامه جدید رنو در ایران، دانش تکنولوژی قابل توجهی تا سال ۲۰۲۰ به ایران می آید و از طرفی قرار است از این کشور قطعات، محصول کامل، مواد خام و دانش فنی به مناطق هدف رنو و ایران صادر شود. در حال حاضر فعالیت تیم رنو در ایران برای توسعه پیشرانه ها و گیربکس های جدید آغاز شده است.

وی افزود:  گروه رنو نیسان میتسوبیشی به عنوان بزرگترین خودروساز سال ۲۰۱۷ جهان شناخته شده است و این نشان می دهد که سیاست های کاری خوبی در آن وجود دارد. همچنین داشتن شرکای تجاری و همکاران مختلف در بسیاری از کشورها مانند ایران، باعث شده تا پیشرفت رنو در بازار جهانی همیشه رو به توسعه باشد.

فلتن اظهار داشت: خوشبختانه قرارداد گروه رنو با ایدرو در وضعیت خوبی قرار دارد و با آغاز این طرح شاهد خواهیم بود که رشد قابل توجهی در بحث اشتغال در ایران اتفاق می افتد.

مدیر منطقه ای رنو در ایران گفت: سال آینده ۶۵۰ هزار خودرو جدید با همکاری فرانسه در ایران تولید خواهد شد.

انتهای پیام/

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مجله مه شکن میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند