امروز: چهارشنبه 21 آذر ماه 1397 مصادف با 12 / 12/ 2018
من نمی خوابم که خوابش رو ببینم، من کار می کنم تا بدستش بیارم.
زمانی فرا میرسد که باور میکنی همه چیز به پایان رسیده است و این تازه آغاز است
موفقیت ساده است - کار درست را به روش درست و در زمان درست انجامش بدهید.

تدارک خودروسازان برای ژنو و پکن

 

 

مجله مه شکن - با نزدیک شدن به نمایشگاه خودروی پکن و ژنو، فولکس واگن با انتشار طرحی از رونمایی نسل جدید شاسی بلند تورگ Touareg) ) در نمایشگاه خودروی پکن خبر داد و کیا هم آمدن مدل جدید هچ‌بک «سید»Seed) ) به نمایشگاه ژنو را اعلام کرد.

فولکس واگن تورگ بیشتر از رقبای خارجی، از سوی رقیبانش در داخل گروه خودروسازی فولکس واگن تحت فشار بوده است. این ماشین از نظر فنی با آئودی Q7 و پورشه کاین Cayenne) ) اشتراک زیادی دارد؛ اما هیچ‌وقت نتوانسته از زیر سایه این دو ماشین خارج شود.

فولکس‌واگن می‌گوید نسل جدید را با امکاناتی تازه، از جمله بزرگترین نمایشگر دیجیتال در بین مدل‌های فولکس‌واگن، مجهز کرده است. طرحی که منتشر شده نشان می‌دهد تورگ جدید از نظر ظاهری از مدل کنونی اسپرت‌تر است و بخش جلوی ماشین هم به فولکس‌واگن تی-راک T-Roc)) شاسی بلند کوچک جدید فولکس‌واگن، شبیه است.

گزارش دیگری حاکی است که سید، بعد از مدل‌های ریو و اسپورتیج، سومین مدل پرفروش کیا در اروپا است و کارخانه کره‌ای امیدوار است با نسل سوم این ماشین خود را به فولکس‌واگن گلف و فورد فوکوس، دو مدل پرفروش در این کلاس،‌ نزدیک‌تر کند.

ماشین با الهام از استینگ‌ری، کوپه چهار در کیا، اسپرت‌تر طراحی شده است. کیا می‌گوید تقاضا برای هچ‌بک‌های سه در رو به کاهش است و به همین دلیل نسل جدید سید را تنها در مدل‌های پنج در و استیشن به بازار عرضه می‌کند.

انتهای پیام/

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مجله مه شکن میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند