امروز: چهارشنبه 21 آذر ماه 1397 مصادف با 12 / 12/ 2018
من نمی خوابم که خوابش رو ببینم، من کار می کنم تا بدستش بیارم.
زمانی فرا میرسد که باور میکنی همه چیز به پایان رسیده است و این تازه آغاز است
موفقیت ساده است - کار درست را به روش درست و در زمان درست انجامش بدهید.

بازسازی جگوار دی-تایپ بعد از ۶۳ سال

 

مجله مه شکن - جگوار در ادامه بازسازی مدل‌های کلاسیک مشهور این کارخانه، از یک مدل دی-تایپ رونمایی کرد. ماشین جدید کاملا شبیه به دی-تایپی است که بین سال‌های ۱۹۵۵ تا ۱۹۵۷ در سه مسابقه «۲۴ ساعته لومان» برنده شد.

بخش کلاسیک جگوار-لندروور از سال ۲۰۱۴ تاکنون دو مدل ئی-تایپ و XKSS را به همین ترتیب بازسازی کرده و این سومین مدل کلاسیکی است که به این مجموعه اضافه می‌شود.

ارزش دی-تایپ به خاطر پیروزی‌هایش در مسابقات اتوموبیل‌رانی و تعداد بسیار کمی است که از آن تولید شد و ظاهر آن با پیشرفته‌ترین دانش مهندسی زمان خود طراحی شده بود.

مدل ۲۰۱۸ این ماشین کاملا شبیه به ماشینی است که در دهه پنجاه میلادی ساخته شد. به گفته کارخانه در دو سال تنها ۷۵ دستگاه از این مدل ساخته شد و حالا جگوار می‌خواهد با تولید ۲۵ دستگاه دیگر این تعداد را به صد دستگاه برساند.

قیمت دی-تایپ یک میلیون پوند (یک میلیون و چهارصد هزارلار) برآورد شده است که اگر چه قیمت بالایی به نظر می‌رسد؛ اما در مقایسه با قیمت مدل‌های کلاسیکی که از دهه پنجاه باقی مانده‌ ناچیز است. حراجی سادوبی در سال ۲۰۱۶ میلادی یک دستگاه دی-تایپ مدل ۱۹۵۵ را حدود ۲۲ میلیون دلار فروخت.

انتهای پیام/

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مجله مه شکن میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند