امروز: چهارشنبه 21 آذر ماه 1397 مصادف با 12 / 12/ 2018
من نمی خوابم که خوابش رو ببینم، من کار می کنم تا بدستش بیارم.
زمانی فرا میرسد که باور میکنی همه چیز به پایان رسیده است و این تازه آغاز است
موفقیت ساده است - کار درست را به روش درست و در زمان درست انجامش بدهید.

پژو با مدل جدید می‌آید

 

مجله مه شکن -  پژو یک ماه دیگر نسل جدید سدان ۵۰۸ را در نمایشگاه ژنو رونمایی خواهد کرد. معرفی این ماشین جدید در سال ۲۰۱۸ تقریبا قطعی بود؛ اما این کارخانه هنوز به طور رسمی زمانی برای رونمایی آن اعلام نکرده است.

نشریه خبری اتوموتیو نیوز از قول منبعی در پژو خبر داد: این کارخانه ژنو را برای نمایش نسل جدید سدان خود انتخاب کرده است و این ماشین از نظر ظاهری از کانسپت اینستینکت Instinct)  ) الهام گرفته است. پژو این کانسپت را پارسال در ژنو نمایش داد.

محبوبیت شاسی بلندها در بین خریداران باعث کاهش تقاضا برای مدل‌های سدان شده است و مدل سدان پژو از جمله ماشین‌هایی است که در این تحول به شدت از رونق افتاده است. فروش این مدل در اروپا در سال گذشته با نزدیک به ۴۰ درصد کاهش به نزدیک به ۲۳ هزار دستگاه رسید. همین باعث برخی گمانه‌زنی‌ها شده که پژو می‌خواهد با ظاهری متفاوت دوباره توجه‌ها را به لوکس‌ترین مدلش جلب کند.

هیچ خبر رسمی درباره نسل جدید منتشر نشده است؛ اما گفته می‌شود ماشین جدید بر روی پلتفرم مشترک با شاسی‌بلندهای ۳۰۰۸ و ۵۰۰۸ ساخته می‌شود،‌ به سیستم نیمه خودران مجهز است و بیشتر از یک سدان معمولی به یک کوپه چهار در شبیه است.

انتهای پیام/

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مجله مه شکن میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند