امروز: سه شنبه 28 خرداد ماه 1398 مصادف با 18 / 6/ 2019
من نمی خوابم که خوابش رو ببینم، من کار می کنم تا بدستش بیارم.
زمانی فرا میرسد که باور میکنی همه چیز به پایان رسیده است و این تازه آغاز است
موفقیت ساده است - کار درست را به روش درست و در زمان درست انجامش بدهید.

ماشین های ضد مرگ؛ رویایی که واقعیت دارد

مجله مه شکن: ساخت ماشین های ضد مرگ که  از اهداف بلند مدت شرکت ولوو بوده تا سال ۲۰۲۰، تحقق خواهد یافت و از رویا به واقعیت تبدیل می شود.

به گزارش خبرنگار مه شکن، ولوو در سال ۲۰۰۷ اعلام کرد که یکی از اهداف اصلی این شرکت این است که صاحبان یا مسافران ماشین های ولوو با مرگ یا آسیب جدی روبرو نشوند.

بر اساس این گزارش، شرکت ولوو به تازگی به این نتیجه رسیده است که با استفاده از سنسور ها و سایر فناوری های پیشرفته و تعبیه آنها در ماشین، می تواند احتمال بروز تصادف را کاهش دهد. بنابراین، همزمان با پیشرفت تکنولوژی در هر سال، ولوو هم نسبت به تعبیه  این فناورهای امنیتی در خودروهای خود اقدام کرده است.

لکس کرسمیکر، مدیر عامل ولوو در آمریکای شمالی میگوید: اکنون که بیش از ده سال از آن زمان می گذرد، ولوو هم به هدف خود  در تولید امن ترین ماشین ها، تزدیک می شود و ما به زمانی نزدیک می رسیم که هیچ کسی در ماشین های ولوو کشته نخواهد شد.

به اعتقاد کرسمیکر، به منظور تحقق رویای  ماشین های ضد مرگ، ولوو باید به سمت ماشین های تمام خودران حرکت کند. بر همین اساس ولوو در چند سال اخیر به تحقیقات گسترده ای در زمینه ی توسعه قابلیت های شبه خودران در ماشین های خود پرداخته است.

کرسمیکر اعلام کرد که این شرکت همچنان به اضافه کردن قابلیت های خودران خود ادامه خواهد داد، اما قطعا دور نمای شرکت در سال ۲۰۲۰ قابل دستیابی خواهد بود.

انتهای پیام/

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مجله مه شکن میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند