امروز: دوشنبه 27 خرداد ماه 1398 مصادف با 17 / 6/ 2019
من نمی خوابم که خوابش رو ببینم، من کار می کنم تا بدستش بیارم.
زمانی فرا میرسد که باور میکنی همه چیز به پایان رسیده است و این تازه آغاز است
موفقیت ساده است - کار درست را به روش درست و در زمان درست انجامش بدهید.

چگونه ماشین خود را به برف روب تبدیل کنیم؟

مجله مه شکن-  در مناطقی که زمستان طولانی و پر برف است، تمیز کردن جاده ها و خیابان ها یک کار ضروری است را معمولا ماشین های برف روب شهرداری یا وزارت راه انجام می دهند. اما برف روب های کوچکی هم وجود دارند که می توان با نصب آنها بر روی وانت های شخصی در حد نیاز کار برف روبی را  انجام داد. مطلب زیر 3 توصیه برای این کار را پیشنهاد می کند:

  برف روب استیلی  یا پلاستیک

 تعداد بی شماری برف روب برای انتخاب وجود  دارد. پلاستیک پلی اتیلن جدید ترین ماده ای است که برای برف روب ها مورد استفاده قرار می گیرد.   از پلی اتیلن ها استفاده می شود چون که برف به راحتی به آن ها نمی چسبد و هم چنین به سنگینی برف روب های  استیلی نیستند.  با همه این اوصاف، برف روب های استیلی را پیشنهاد می کنیم، چون اولا نوع پلی اتیلنی گران هستند؛ ضمنا در مقایسه با برف روب های استیلی انعطاف و مقاومت لازم را ندارند. اگرم هم خواستید برف روب پلاستیکی و پلی اتیلنی بخرید، دقت کنید که در زیر آن ورقه های استیل وجود داشته باشند تا در مقابل صدمات بالقوه دوام بیاورند. از آنجائیکه در چنین مواقعی ورقه های استیل اولین قسمتی خواهند بود که فرسوده می شوند و حتی ممکن است که نیاز به تعمیر داشته باشند بنابراین بهتر است که راجع به گارانتی برف روب از فروشنده سوال کرده و اطمینان حاصل کنید.

چراغ یدکی را در نظر بگیرید

بخاطر نصب شدن برف روب بر روی دماغه وانت باری، ممکن است چراغ های جلو کارایی خود را از دست بدهند. بنابراین برای مطمئن شدن از توانایی برف روب برای کار کرد موثر آن در مواقع تاریکی به تعدادی چراغ مکمل نیاز دارید. ممکن است که این چراغ ها در داخل خودرو برف روب ها تعبیه شده باشند یا اینکه شما مجبور باشید آنها را روی سقف وانت کار بگذارید. اگر این نکات را رعایت کنید، مسافرت راحت و بی دغدغه در هوای سرد و زمستانی خواهید داشت و برف و کولاک مانعی برای شما ایجاد نخواهد کرد.

ترجمه: فائقه اقیانوسی

انتهای پیام/

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مجله مه شکن میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند