امروز: جمعه 3 اسفند ماه 1397 مصادف با 22 / 2/ 2019
من نمی خوابم که خوابش رو ببینم، من کار می کنم تا بدستش بیارم.
زمانی فرا میرسد که باور میکنی همه چیز به پایان رسیده است و این تازه آغاز است
موفقیت ساده است - کار درست را به روش درست و در زمان درست انجامش بدهید.

بوش بیشترین قطعه یدکی را دردنیا فروخت

 

اعمال کنترل توسط ZF فردریش شافن موجب شد که کمپانی‌های ZF,T.R.W  درآمد سالیانه خود (30 میلیون یورو) را با همدیگر تجمیع کرده و از نظر ارزش مالی خود را با 40 میلیون دلار ایالت متحده آمریکا، یکسان نمایند.

گرچه وسایل نقلیه موتوری تحت برند شناخته شده خود فروخته می‌شوند، اما تمامی کمپانی‌های تولیدکننده اتومبیل، خود را نسبت به طراحی و استفاده از قطعات با کیفیت ملزم می دانند، قطعاتی که اغلب آنها نیز توسط سازندگان خارجی معتبر تهیه می شوند.

اجزای خودرو شامل قطعات خارجی، قطعات داخلی، تهویه مطبوع، وسایل الکتریکی، تجهیزات الکترونیکی، زنجیر و رانشگر (دستگاهی که نیروی چرخش موتور را به چرخ‌ها انتقال می‌دهد) است.

به دلیل افزایش آگاهی‌های زیست محیطی و استفاده بیشتر وسایل نقلیه از اینترنت، فروشندگان اتومبیل با انواع جدیدی از چالش‌ها مواجه شده‌اند.

روندهای بازار مثل استفاده از مواد سبک‌تر، تمایل داشتن به وسایل الکتریکی، سوخت‌های دیگر و رانشگرهای متناوب، صنعت اتومبیل را تحت تأثیر قرار داده است.

انتظار می‌رود فروشندگان خودرو با افزایش تحقیقات و فعالیت‌های توسعه ای یافته به تغییرات لازم در روندهای بازار پاسخ مثبت دهند.

در سال 2014 بالاترین رتبه تولید‌کننده اتومبیل به کارخانه‌های اروپایی و آسیایی اختصاص داشت. و این رتبه سپس به کمپانی کانتیننتال آلمان تعلق گرفت. این شرکت به تولید تایر، سیستم کیلومترسنج، شتاب سنج، موتور احتراق داخلی و سیستم کنترل مقاومت می‌پردازد.

                                      ارقام بر اساس میلیون یورو می باشد.

انتهای پیام/

نظرات
* *
*
       

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مجله مه شکن میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند