امروز: چهارشنبه 2 اسفند ماه 1396 مصادف با 21 / 2/ 2018
من نمی خوابم که خوابش رو ببینم، من کار می کنم تا بدستش بیارم.
زمانی فرا میرسد که باور میکنی همه چیز به پایان رسیده است و این تازه آغاز است
موفقیت ساده است - کار درست را به روش درست و در زمان درست انجامش بدهید.
   

جزئیات تفاهم نامه امضا شده بین قطعه سازان ایران و فرانسه

​مجله مه شکن: دبیر انجمن صنایع همگن قطعه‌سازای و نیرومحرکه با اعلام اینکه در فضای پسابرجام نزدیک به 300 میلیون یورو سرمایه گذاری خارجی جذب شده است، از ظرفیت بالای صنعت قطعه سازی کش...

ادامه مطلب
   

مشکلات جدی افزایش نرخ ارز برای قطعه سازان

​مجله مه شکن: یک فعال در صنعت قطعه سازی با اشاره به تاثیر افزایش نرخ ارز بر قیمت تمام شده قطعات، گفت : افزایش نرخ ارز قطعا تاثیر مخربی بر قیمت تمام شده قطعه سازان بر جای خواهد گذاش...

ادامه مطلب
   

علل خروج برخی قطعه سازان از زنجیره تامین ایران خودرو

مجله مه شکن: مدیرعامل شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات ایران خودرو (ساپکو) گفت: از سه سال گذشته ارزیابی تامین کنندگان ایران خودرو را آغاز کرده ایم و برخی از قطعه سازان به دلیل عدم ...

ادامه مطلب
   

راه پیشرفت صنعت قطعه سازی حضور در بازارهای بین المللی است

مجله مه شکن: رئیس انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو گفت: راه پیشرفت صنعت قطعه سازی، به روز کردن فناوری ها و حضور در بازارهای بین المللی است که با انجام همکاری های مشترک با ب...

ادامه مطلب
   

امضای دو قرارداد جدید بین قطعه‌سازان ایرانی و خارجی

​مجله مه شکن: منصور معظمی در پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو با اشاره به انعقاد ۱۳ قرارداد بین قطعه سازان ایرانی و خارجی گفت: امروز دو قرارداد بین قطعه سازان ایرانی و خارجی امضا...

ادامه مطلب
لوازم و قطعات یدکی

​مجله مه شکن: دبیر انجمن صنایع همگن قطعه‌سازای و نیرومحرکه با اعلام اینکه در فضای پسابرجام نزدیک به 300 میلیون یورو سرمایه گذاری خارجی جذب شده است، از ظرفیت بالای صنعت قطعه سازی کشور برای پذیرش سرمایه گذاری بیشتر خبر داد.

1396/12/02
  
لوازم و قطعات یدکی

​مجله مه شکن: یک فعال در صنعت قطعه سازی با اشاره به تاثیر افزایش نرخ ارز بر قیمت تمام شده قطعات، گفت : افزایش نرخ ارز قطعا تاثیر مخربی بر قیمت تمام شده قطعه سازان بر جای خواهد گذاشت .

1396/12/02
  
لوازم و قطعات یدکی

مجله مه شکن: مدیرعامل شرکت طراحی مهندسی و تامین قطعات ایران خودرو (ساپکو) گفت: از سه سال گذشته ارزیابی تامین کنندگان ایران خودرو را آغاز کرده ایم و برخی از قطعه سازان به دلیل عدم توانایی در سرمایه گذاری های جدید، افزایش کیفیت و یا صادرات محصولات نتوانستند همکاری خود را با زنجیره تامین ایران خودرو ادامه دهند.

1396/11/25
  
لوازم و قطعات یدکی

مجله مه شکن: رئیس انجمن سازندگان قطعات و مجموعه های خودرو گفت: راه پیشرفت صنعت قطعه سازی، به روز کردن فناوری ها و حضور در بازارهای بین المللی است که با انجام همکاری های مشترک با برندها و شرکت های معتبر خارجی این مسیر کوتاهتر خواهد شد.

1396/11/25
  
لوازم و قطعات یدکی

​مجله مه شکن: منصور معظمی در پنجمین همایش بین المللی صنعت خودرو با اشاره به انعقاد ۱۳ قرارداد بین قطعه سازان ایرانی و خارجی گفت: امروز دو قرارداد بین قطعه سازان ایرانی و خارجی امضا خواهد شد، ضمن اینکه بین خودروسازان ایرانی و خارجی نیز ۶ قرارداد منعقد شده است.

1396/11/24
  
لوازم و قطعات یدکی

مجله مه شکن: گمرک ایران اعلام کرد در 10 ماهه سال جاری در مجموع از محل حقوق ورودی خودرو و سایر کالاها و عوارض و مالیات ارزش افزوده 27 هزار و 445 میلیارد و 603 میلیون و 200 هزار تومان درآمد وصول شده است.

1396/11/14
  
لوازم و قطعات یدکی

مجله مه شکن: در سال ۲۰۰۸ و در بحبوحه بحران اقتصادی جهان، خودروسازان آمریکایی با مشکل کمبود نقدینگی مواجه بودند و نمی‌توانستند مطالبات قطعه‌سازان را پرداخت کنند. این شرایط قطعه‌سازان بسیاری را به ورطه ورشکستگی کشاند و هزاران نفر را در آستانه از دست دادن مشاغل خود قرار داد.

1396/11/11
  
لوازم و قطعات یدکی

​مجله مه شکن: عبدالله رضیان با انتقاد از تراز منفی قطعات منفصله خودرو گفت: خودروسازان به جای حمایت از قطعه ساز داخلی و استفاده از قطعات داخلی، از قطعات خارجی بی کیفیت استفاده می کنند.

1396/11/11
  
1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مجله مه شکن میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند