امروز: سه شنبه 28 خرداد ماه 1398 مصادف با 18 / 6/ 2019
من نمی خوابم که خوابش رو ببینم، من کار می کنم تا بدستش بیارم.
زمانی فرا میرسد که باور میکنی همه چیز به پایان رسیده است و این تازه آغاز است
موفقیت ساده است - کار درست را به روش درست و در زمان درست انجامش بدهید.

شماره پنجم مجله مه شکن

پنجمین شماره نشریه مه شکن ویژه مهر و آبان 96 منتشر شد. در شماره پنجم این نشریه مطالب گوناگونی چاپ شده است؛ از جمله گفت و گوی ویژه با آقای"اصغر قندچی" بنیانگذار صنعت کامیون سازی در ایران که بسیار خواندنی است و از آن حیث که اولین بار است که بعد از انقلاب با این شخص گفت و گو شده است، حائز اهمیت خاص بوده و مطالب و نکات جالب توجهی را می توان در متن مصاحبه وی پیدا کرد.

1396/08/20
 

شماره چهارم مجله مه شکن

در این شماره که ویژه خرداد و تیرماه سال 1396 است مطالب گوناگونی شامل گفت‌و‌گو با دست‌اندرکاران صنعت خودرو و قطعات آن، مقالات علمی و تخصصی، شرح حال بزرگان و نامداران صنعت خودرو در جهان، گزارش‌های تحلیلی، مطالب فنی درباره تعمیرات خودرو و ده‌ها مقاله و مطالب خواندنی به چاپ رسیده است. همچنین گزارش ویژه‌ این شماره به گفت‌و‌گو با یک خانم تعمیرکار وسایل نقلیه سنگین در شیراز اختصاص دارد که حاوی موضوعات جالبی است.

1396/05/15
 

شماره سوم مجله مه شکن

سومین شماره نشریه مه‌شکن با موضوعات متنوعی در زمینه صنعت خودرو و لوازم یدکی چاپ و منتشر شد. آشنایی با ارزشمندترین موزه خودرو دنیا، گفت‌و‌گو با دبیر انجمن صنفی شرکت‌های خدمات پس از فروش خودرو، دلایل فراخوان خودروهای تویوتا برای رفع نقص فنی و نفوذ خودروهای ژاپنی در بازار آمریکا، ماجرای مکانیک شدن دو برادر معلول خرمشهری، برترین موتورسیکلت‌های 2016 و گزارش‌هایی درباره کارکرد قطعات مختلف خودرو از مهم‌ترین مطالب این شماره نشریه مه‌شکن است. نسخه الکترونیکی مجله را اینجا دانلود کنید.

1396/02/30
 

شماره دوم مجله مه شکن

دومین شماره نشریه مه‌شکن حاوی مطالب خواندنی برای علاقه‌مندان به خودرو و مسایل مرتبط با آن چاپ و منتشر شده است. در این شماره مه‌شکن مطالب متنوعی از جمله نحوه ورود اولین خودرو به ایران توسط مظفرالدین شاه، اولین طرح ترافیک در تهران، سنگ بنای بلبرینگ، سلطه‌چینی‌ها بر بازار ایران، ماجرای پادشاهی که در آلمان تعمیرگاه مکانیکی خودرو دارد، دانستنی‌هایی درباره روغن موتور خودرو و ده‌ها مطالب جالب و خواندنی به چاپ رسیده است. نسخه الکترونیکی مجله را اینجا دانلود کنید.

1396/02/25
 

نقل مطالب با ذکر منبع بلامانع است.

کلیه حقوق مادی و معنوی این سایت محفوظ و متعلق به مجله مه شکن میباشد.

طراحی و پیاده سازی توسط برآیند